Що таке пого?

Пого – це назва традиційного танцю панків, який являє собою стрибки на одному місці з досить характерними розмахуваннями руками й ногами, а також штовханням, а іноді навіть плювками. Дуже часто, під час танцю пого, всі учасники стають в коло, яке поступово збирає в себе все більшу кількість народу з навколишнього натовпу.

На відміну від більш жорсткого слему (який ми описували в попередніх матеріалах), де учасники штовхають один одного, що дуже часто переростає в бійку, пого вважають більш нешкідливим видом панківського танцю.

Основне правило пого – якщо хтось втрачає рівновагу і при цьому падає на землю, то всі інші повинні простягнути йому руку, для того, щоб допомогти піднятися. В іншому випадку, він би ризикував бути затоптаним натовпом. Але іноді панки роблять інакше, на того, хто впав, звалюється купа народу, тому якщо пого танцює тендітна дівчина (так, і серед панків такі є), то не варто танцювати серед натовпу великовагових пацанів, адже якщо вони все ж впадуть на вас, то буде дуже боляче …

Як вже було відмічено, пого – це стрибки на одному місці, тому якщо ви потрапили у велику юрбу, то вам потрібне спеціальне взуття. Напевно саме тому панки так люблять берци. Адже черевики (гади, берци) можна купити з металевими носами і тоді вам точно ніхто не відтопче ноги.