Діти Росії можуть у вечірньому шоу почути, чому не можна протестувати

Багато хто вважає панків людьми, які весь час протестують, відстоюючи свої переконання і права. Це дійсно так, але не завжди це так просто – проявити себе, особливо в країні, де громадські стандарти підкорення нав’язують із самого дитинства.

stepasha

Кремлівська пропаганда охопила увагу навіть самих маленьких жителів країни. Так, суботній випуск телепередачі «На добраніч, малята» з ведучою Оксаною Федоровою, Степашкою і Мішкою представив для дітей обговорення акцій протесту і поставив знак оклику на тому, що влаштовувати їх категорично не можна.

Це було виконано цілком зрозуміло для малюків, Мишко оголосив лежачий страйк проти недружнього ставлення до нього, погрожуючи: «Ви ще дізнаєтесь, що таке акція протесту». Після чого провідна пояснив, що означає «акція протесту» і запропонувала краще провести свою акцію «про тісто» і закликала Степашку і Мішку ліпити пиріжки разом.

sddefault

Мішка вирішив погодитися на виставлені друзями умови: «Робити все, що ми попросимо» і «Не звинувачувати друзів у недружніх відношенні».

Сподіваємося тільки на те, що наші малюки будуть завжди самі вирішувати, що їм подобається, а що ні.