Група NOFX готує оперу в стилі панк

pank-operaНе зважаючи на погляди скептиків, які думали, що панк-рок вже ніколи не стане таким, як раніше, стала відома новина, яка змусить вас побачити все під зовсім іншим кутом.

Існує думка, що шоу-бізнес доволі негативно впливає на панк-культуру, крім того, інші субкультури «вливаються» в панк, чим також змінюють його. В результаті, дуже часто ті, хто зовні схожий на панка, скоріш за все – «хіпстери», які тільки «косять» під цю субкультуру. Через це, з’явилося не мало песимістів, які вважають, що «справжні панки» ось-ось зникнуть.

Але не все так погано, як здається, оскільки досі є і все ще з’являються групи, готові зробити новий прорив в панк-культурі. Прекрасним прикладом такої перспективної в цьому сенсі групи можна назвати NOFX, які нещодавно оголосили про підготовку опери в стилі панк, під назвою – «Home Street Home». Сенс, закладений в постановку – складне життя, проблеми та пригоди людей, які не сприймаються «ситим» суспільством. Крім того, будуть розкриті пороки цього самого «благопристойного» суспільства. Цей проект запланований як спільний, тож крім композицій самих NOFX, можна буде почути й інших виконавців: Real McKenzies, Mad Caddies, Descendant, Lagwagon та ін.

Нагадаємо, в 2014 році NOFX відзначили свій 30-річний ювілей. Хоча дата прем’єри панк-опери ще не озвучена, враховуючи те, що про цю подію вже написало чимало світових музичних видань, ймовірно, вона відбудеться вже зовсім скоро. Варто відзначити, що це далеко не перша панк-опера в світі, але враховуючи той факт, що подібні постановки готують дуже рідко, то це дійсно важлива подія в панк-культурі.