Група «The Exploited» знову погодилася виступати на фестивалі «Захід», але тепер їй відмовили організатори

mixalexpЯк відомо, британська панк-рок-група «The Exploited» була запрошена на український музичний фестиваль «Захід», запланований на серпень 2015 року. «The Exploited» були включені в програму і повинні були виступати на головній сцені фестивалю, але колектив раптово передумав. З організаторами зв’язався менеджер «The Exploited» і несподівано повідомив, що хлопці попросили його все скасувати, тому що вони не хочуть співати на одній сцені разом з групою «Brutto».

Це неочікуване повідомлення, а головне – зазначені причини, викликали в організаторів фестивалю цілком передбачувану реакцію. Зривати програму, коли люди їх чекали, не даючи зрозумілих пояснень, це дуже несерйозно з боку «The Exploited». Організатори сказали, що вже шукають заміну, але сподіваються, що колектив все ж компенсує їм їхні витрати.

Але вже через кілька днів ця історія отримала своє продовження. Британські рокери раптом передумали і вирішили принести групі «Brutto» та організаторам фестивалю свої офіційні вибачення. Вони пояснили, що їх відмова була пов’язана із «брудними» чутками про групу «Brutto», яким вони на жаль повірили. Йшлося про якесь відео, на якому нібито солісти білоруської групи принижують літню людину. Після того, як музиканти «The Exploited» нарешті у всьому розібралися і зрозуміли, що солісти із «Brutto» – нормальні хлопці, вони вирішили попросити пробачення і знову погодилися виступити на фестивалі.

Але не дивлячись на таке офіційне «каяття», українські організатори більше не бажають співпрацювати із групою, яка так несподівано може змінювати свої домовленості.

Нагадаємо, що фестиваль «Захід» запланований на 15-16 серпня і пройде не далеко від Львова. Організатори обіцяють глядачам виступи 50 відомих колективів із різних країн.