Відомий електронний дует Daft Punk планує видати книгу про свою творчість

Music-Daft-PunkТаємничий французький дует Daft Punk, який завжди ховає свої обличчя під шоломами, збирається показати фанатам більше, аніж свою зовнішність: вони готують до випуску книгу про своє життя та кар’єрний зліт.

Книга, яка вийде під назвою «Inside The Pyramid» («Всередині піраміди»), стане доступною для покупців вже з 21 січня 2014 року. Як зізналися самі музиканти, писати про своє життя їм допомогла Діна Сантореллі. Якщо говорити про сюжет, то Томас Бангальте разом із Гі-Мануелем де Омем-Крісто (так звучать справжні імена виконавців Daft Punk), розкривають історію свого стрімкого злету і діляться своїми думками з цього приводу. Окрім іншого, дует розкриє завісу того, що відбувалося під час останнього світового турне групи і як готувалися їхні концерти. Чи торкнуться музиканти більш особистих теми у своїй книзі, читачі дізнаються вже в процесі читання. Але історія їх всесвітньої слави, а також причини, що спонукали Daft Punk одягати шоломи, там точно будуть.

А поки одна історія от-от ляже на полиці книжкових магазинів, музиканти продовжують творити нову, щоб було про що розповісти у своїй, можливо, черговий біографічній книзі.