Як сколотити круту панк-групу?

Ми звичайно не експерти і часто всі говорять, що успіх сам нас шукає, але можна послідувати декільком порадам дійсно знаючих людей.

Отже, один з алгоритмів створення панк-групи:

  1. По оголошенню можна купити саму задовбану гітару, яка коштує баксів 30 (кайф слід вловити в тому, якщо пара струн буде порвана).
  2. Відкопайте в старому підвалі або в гаражі величезний мікрофон, з яким якщо згадати і приколотися співав ваш патлатий дідусь, ну або, принаймні, виступав на якихось зборах (пофантазувати ніколи не шкідливо).
  3. Одна з обов’язкових умов – приліпи до своєї гітарі наклейку, яка показує старі часи – можна конвалії, троянди, але неодмінно романтичне і стильне.
  4. Треба взяти один-два (ну в кращому випадку три) уроку на гітарі! Без такого досвіду у тебе абсолютно нічого не вийде. Ідеально звичайно, якщо в дитинстві ти був пай-хлопчиком і відвідував музичну школу.
  5. Також задумайся про те, хто з твого двору вміє співати, ще й зможе навчити тебе шалено бити по струнах і трясти при цьому головою, при цьому, не втрачаючи координації рухів.
  6. Хороша група повинна мати ще барабанщика і басиста. Навіть якщо ти один вже зірка, без них ти будеш схожий не на панка, а на Борю Мойсеєва. Вибирати їх ретельно не варто, головне щоб були дворові навички та гарна координація.
  7. Коли всі знайшлися – можна починати репетирувати. Ах! Не варто забувати про те, що вам ще потрібно місце для репетицій, можна сподіватися, що директор школи чи універу не розуміє, яку муть ви граєте, і надасть вам ідеальне місце для репетицій.
  8. Починати грати слід після того, як вжили трохи пузиристо-пінної отрути!
  9. Щоб спочатку отримати, що співати, то правило просте – ЩО БАЧУ, ТО І СПІВАЮ! Ну або ж, що відчуваю, те й співаю, але сумніваюся, що якщо у вас з’явилася ідея сколотити цю групу, то ви маєте глибокі почуття до протилежної статі.
  10. Залишилася сама дрібниця – стати впізнаваними! Для цього можна відкривати вікна під час репетицій, зламати гітару на людях (бажано не свою). Але все це робіть лише періодично, після ретельних тренувань, щоб не стати надокучливими.

Ну, все – можете приступати до справи!

І, природно не варто приймати цю статтю близько до серця (хоча більшість дворових панк-груп саме так і організовуються)!