Як піти живим із панк-концерту після стейдждайвінгу?

Дуже часто в пострадянскіх країнах вважають, що під час справжніх панк-концертів слід вибиратися на сцену заради того, щоб поплескати по плечу вокаліста і потім йому ж дати по морді. Або ж покричати щось несамовито в мікрофон і посвітити своєю персоною. Стейдждайвінг (з англ. «Пірнання зі сцени») придумали саме для того, щоб люди могли пірнати, саме тому залазять на сцену справжні панки тільки для того, щоб потім з неї ж зістрибнути, але не більше.

Тому якщо вирішили таке зробити, то не зволікайте, слід просто залізти, повернуться обличчям до залу, вибрати точку (найкраще стрибати туди, де купа твоїх друзів і нема лисих підозрілих особистостей), зверни на себе увагу і просто пірни. Нирок потрібно здійснювати головою вперед, або спиною або передом. Ніколи не стрибай черевиками вперед, так як тебе можуть не зловити. Потрібно постаратися стрибнути перед тим, як потопчеш примочки гітариста або хильнеш монітори передніх ліній, або ж (що не маловажливо), перш ніж до тебе добереться охорона.

Перед тим як здійснити перший стрибок розвантажити кишені від усіх предметів, познімати всі сережки та ланцюжки, а також одяг, який може легко злетіти. Ніколи не варто стрибати в рюкзаку! Крім того, слід з’ясувати, практикують чи взагалі в цьому клубі стейдждайвінг. Якщо люди не захотіли зловити тебе в перший раз, тоді не слід навіть пробувати лізти ще раз на сцену. Це собі ж дорожче.