Картини панк-рок музикантів експонують на виставці в Бресті

ippЗдавалося б, панк-рок музиканти можуть виразити себе і в музиці, для чого їм писати картини? Але якщо людина здатна не тільки висловлювати свою думку, а й «показати» її, то чому ні? Крім того, зміст картин завжди глибший, бо кожен може побачити в них щось близьке для себе, щось рідне, зрозуміле, сокровенне.

Основним мотивом, темою робіт місцевих панк-рок художників, став протест проти війни. Хоча вид оголених дівчат з їхніх картин викликає зовсім інші асоціації, це і стало головним сенсом – той, хто думає про любов, не думатиме про війну і тому подібні речі.

Гостей виставки «Усе разам» в м. Брест вітав Юрій Стильський – соліст панк-рок гурту «Дай дарога!», який не так давно захопився писанням картин і вже створив близько 20 полотен. До слова, музикант вже встиг продати одне із своїх творінь за тисячу доларів.

Стильський жартував, щоб відвідувачі уважно придивлялися до робіт, бо з порожніми руками вони звідси не вийдуть. «В найгіршому випадку, нам доведеться всіх тут замкнути, поки частина гостей не купить собі для дому ті картини, які їх надихнули» – звернувся до присутніх Юрій. Панк-художник зізнався, що пише свої картини в перервах між концертами і коли є час, але ще не готовий до персональної виставки. «Коли буде стільки картини, щоб завісити ними кожну стіну в цьому салоні, тільки тоді це можна було б назвати персональною виставкою» – вважає музикант.

ippНу а лідер брестської панк-групи «Plum Bum» – Володька Плюмбум, виставив свою роботу поряд з полотнами відомих майстрів вперше. Свою картину він скромно називає «червоною крапкою», хоча підпис під полотном свідчить – «Make love not war» (Займайтеся коханням, а не війною). Новоспечений художник дуже сподівається, що глядачі зрозуміють його задум та ідею, закладену в картині. «Я думаю, що ініціаторами конфліктів зазвичай стають люди, яким чогось не вистачає. Навіть якщо не говорити про війну, а просто про прості відносинах між людьми. Те, чого, на мою думку, людям найбільше не вистачає, я і зобразив на цій невеликій червоній точці. Бажаю всім любові та розуміння! Адже краще відвідувати виставки, ніж лаятися і з’ясовувати стосунки в бійках» – резюмував соліст панк-групи« Plum Bum ».

За задумом організаторів, всі ці роботи (а їх понад 125), експонуватимуться до 9 лютого. Крім робіт панк-художників, відвідувачі зможуть подивитися картини Дмитра Булдакова, Тетяни Потворової, Брестчини – Міровлада Палачіча та інших креативних авторів.