Кліп в київському лісі зняли « Ляпіси»

«Місяць» – назва нової пісні «Ляпіса Трубецького», на яку було знято кліп. Його зйомки провели в глухому лісі під містом Київ. А режисером (що дуже очікувано) став Олександр Стеколенко, який вже давно став істинним рекордсменом з виробництва кліпів для цієї групи. Якщо точніше, то він займався зйомками семи музфільмів, серед яких роботи «Я вірю», «Путінарода» і «Не Биць худобі».

laapis_t1

На платівці «Грай», яка складається виключно з пісень білоруською мовою, « Ляпіси» розмістили і пісню «Місяць». Реліз альбому відбувся восени, а концерт-презентація пройшов 30 квітня в Вільнюсі, він був єдиним.

Нагадаємо, що панкам з групи «Ляпіс Трубецкой» заборонено виступати в Білорусії, так як Сергій Міхалок, її лідер, дозволяє собі без побоювання критикувати режим Лукашенка. Але це ніяк не відбивається на кількості шанувальників групи, яка в будь-якому випадку проводить багато концертів і записує нові альбоми. А ось альбом білоруською мовою став тільки ще одним доказом того, що «Ляпіси» люблять свою батьківщину, просто жити в згоді з режимом президента країни не виходить через особисті думки, які немає ніякого бажання ховати.

laapis_t

Шанувальникам залишається побажати тільки одного – дивіться кліп на пісню «Місяць» і кайф разом з «Ляпісами».