Коли панк досяг масовості?

Панк-рок потихеньку почав згасати, готик-панк виділився в абсолютно інший напрям, хоррор-панк з різними химерними текстами зарахували до розряду Art House, до хардкору більшість людей втратило інтерес. Але ж панк все одно живий і сьогодні.

kogda-pank-dostig-massovosti

Коли безліч людей втрачають якусь точку опори, то варто очікувати того, що рано чи пізно вони все одно знову об’єднаються. Накатом йде третя хвиля панк-року, який відрізнявся методичністю і своїм особливим тиском на панк-ідейні аспекти. Ска-панк, емо і краст-панк проти Oi!, Який позиціонували, як панк в чистому вигляді, який мав бажання повернути молодь до первісної філософії.

kogda-pank-dostig-massovosti1

Саме, 90-ті роки минулого століття перевернули все в цьому русі з ніг на голову. Емо – це стала тягуча і криклива музика, ска-панк – сміливо перейшов у новий розряд розважальної музики для богатенькой молоді тощо

kogda-pank-dostig-massovosti2

І про що тоді може сказати сучасність? Ближче до простих людей попрямувала основна маса панку. Нехай тепер ритми стали трохи м’якше, і нехай гору бере поп-панк, але ж філософія свободи стала доступною для більш широких мас. Це, звичайно ж, не той панк, про який йшлося в першій хвилі руху, який сьогодні також перестав бути актуальним. Панк трохи відмовився від агресивності, став більш масовим рухом. Але і в цьому є свої плюси, ви просто придивіться.