Концерт панк-групи Dead Kennedys супроводжувався … статевим актом на сцені

Dead Kennedys In Concert - Detroit, MIДосить зухвалий інцидент нещодавно трапився в Солана-Біч (США, штат Каліфорнія). Там, прямо під час виступу панк-групи Dead Kennedys, глядачі окрім іншого, мали змогу спостерігати і зняти на телефон статевий акт.

Це «подія» сталася в місцевому клубі «Team10»: спочатку на сцену вийшла оголена жінка, а незабаром до неї приєднався чоловік. Учасники сценки без тіні сорому насолоджувалися один одним у всіх на очах. Спочатку публіка знімала їх на телефони, але пізніше це «дійство» злегка набридло, тож глядачі знову зосередили увагу на улюбленій панк-групі. Цікаво, що про реакцію самих артистів на цю нетривіальну подію ніхто так і не згадував.

Відомо тільки те, що коли врешті-решт «помилуватися» зухвалою парочкою приїхала поліція, то, як не дивно, притягнути коханців до відповідальності вони не змогли. Не зважаючи на те, що затримати правопорушників вони таки встигли (ті, вочевидь, зовсім нікуди і не поспішали), та до логічного завершення ця справа не дійшла – не знайшлося нікого, хто вважав би себе «потерпілою стороною» і написав про це відповідну заяву.

Проте, офіційні представники клубу «Team10» висловилися з цього приводу так: вони зізналися, що вперше зіткнулися з такою ситуацією (нічого подібного раніше ніколи траплялося), але вони однозначно не схвалюють такої поведінки своїх відвідувачів.