Крим – місця тусовки панків

Всі знають, що тільки зірки альтернативи грають в клубах, а починати групи завжди вирішують у цікавих місцях, типу занедбаних фабрик. У Сімферополі , так званої столиці Криму сьогодні також почав своє відродження жива музика. І хоча кримської столицею джазу, наприклад, вважають Коктебель, а й Сімферополю завжди є чим відповісти. Список досягнень можна зробити досить великим, згадавши про те, що тут почали своє існування багато груп різноманітних жанрів, як «Ундервуд». Свій кумир тут знайдеться для будь-якого фаната.

krim1

Музика, виконана під гаслом Doityourself (роби сам) – це інша сторона, так як її не грають в затишних клубах з крутої технікою, а в підвалах і покинутих будівлях. Так кримський андеграунд набуває «підпільне значення».

Возлюблене місце для таких концертів – приміщення біля радіоринку «Руїни» (колишня взуттєва фабрика). Тут чорні списані стіни і мінімальна кількість декорацій і меблів, все просто, але тусовки відмінні. Плата за вхід завжди досить символічна, залежно від того, скільки груп порадують панків від 25 до 50 гривень.

krim

Одна з сімферопольських груп «Дні Антиутопії» часто виступає в таких місцях і тяжіє до краст – панку. Якщо ви справжній шанувальник панку, тоді самі напевно зрозумієте, що шукати любителів в крутих клубах не варто.