Міліція перервала Burning summer open air фестиваль

Більше ста учасників фестивалю Burning summer open air у Вілейському районі Білорусі були затримані.

На популярний вже фестиваль Burning summer open air за участю punk, punk-hardcore і metal-hardcore груп, який проходив 24 серпня недалеко від села Осиповичі, з’їжджається молодь з різних міст Білорусі.

fest1

Одна з учасниць розповіла, що міліція і ДАІ з’явилися на фестивалі приблизно в 19:00, вона зазначила, що: “Групам довелося згорнути виступу, а учасників фестивалю почали затримувати і відвозити в Вілейський РВВС, причому, не пояснюючи за що. У міліціонерів не було бейджей, їх просили представитися, пояснити причину затримання, але все марно “. Слідуючи її відомостями – учасників відвозили на декількох авто, а потім з’явився і автозак. Серед присутніх (близько 400 осіб) приблизно 100-150 були затримані.

fest

Чергові в свою чергу розповіли, що затримання проводилися за адміністративні правопорушення, але не уточнили які саме. Також вони відзначили, що всіх затриманих відразу ж відпустили.

Зрозуміти це можна досить просто, адже Burning summer open air фестиваль проводився без дозволу влади. Хоча планувався фест на два дні, але панкам не вдалося насолодиться музикою любимих груп навіть протягом одного дня.