Панк-мода на шипи

Як не дивно, останнім часом всі провідні дизайнери світу звернулися до одного з найважливіших елементів стилю справжнього панку – шипи. Агресивні, але в той же час гламурні і красиві, вони все більше і більше привертають увагу сучасних модників.

 

Цей тренд досить спірний і його вдале застосування, в першу чергу, залежить від гарного смаку. Будь-який одяг, взуття та аксесуари можуть бути красиво і стильно прикрашені. Так, наприклад, виглядають традиційні офісні сорочки з невеликими шипами на комірцях.

 

Популярні також сукні, светри з шипами і наклепками на плечах. Це робить такі прості речі цікавими, оригінальними і незвичайними. Це must have для всіх сучасних модниць.

Навіть такі будинки моди, як Gucci, Chanel та інші, відомі своєю традиційністю, використали їх у своїх колекціях. Вони ніби хочуть сказати сучасній жінці – будь сильною, порушуй правила і живи за своїм власним планом. Всього кілька років тому носити таку “небезпечну” сумочку погодилася б не кожна.

Взуття – це окрема історія. Саме тут шипи виглядають органічно і оригінально. Особливо добре таке взуття підходить до стильних джинсів або ж до одягу вуличного стилю.

Головне в цій справі не переборщити. Наприклад, така нижня білизна – це, напевно, уже занадто і підійде не кожному. Хоча це залежить від ситуації: якщо хочете здивувати і привернути увагу – це саме те, що потрібно.

Завершують стильний образ за допомогою браслетів і прикрас з шипами і наклепками. Іноді по агресивності вони не поступаються справжнім панкерским аксесуарам.

Звісно, ​​важко уявити собі справжнього представника панку в такому одязі, але приємно, що стиль одягу цієї субкультури став початком нового тренду, був помічений і позитивно сприйнятий.

І хоча “звичайні люди” далекі від філософії і життя панків, наша оригінальність і незалежність – ось що їх приваблює. Висловити свій протест світу і самому собі, протистояти встановленим законам хоча б в одязі, тепер необхідно кожному. Шкода тільки, що все в цьому світі стає масовим і те, що вчора було новим проривом, згодом стане такою ж сірою буденністю.