Модний журнал iD Magazine провів фотосесію з «Pussy Riot» і взяв у солісток панк-групи інтерв’ю

fotosesija 1Надія Толоконнікова і Марія Альохіна зі скандально відомого російського панк-гурту «Pussy Riot» знялися в модній фотосесії журналу iD Magazine. Місцем для зйомок став Золотий Пляж у Флориді, а з камерою в руках працював відомий майстер і професіонал fashion-робіт – Брюс Вебер.

Нова фотосесія дівчат, результат якої прикрасив обкладинку цього відомого видання, проходила повністю «в дусі свободи». Гасло «Pussy Riot» виголошує – «Це не група, це рух». Боротьба дівчат за свободу і «нормальне життя» як на сцені, так і поза концертами, дійсно давно «переросло» звичайний протест і змусило багатьох людей із простих спостерігачів стати активістами. Тож «Pussy Riot» – дійсно такий-собі рух однодумців.

fotosesija 2У своєму інтерв’ю iD Magazine Надія і Марія вкотре висловилися про те, якою б хотіли бачити свою країну і пояснили, що думають про політику в цілому. Солістки зокрема закликали цікавитися політикою, бо якщо цього не робити, то «політика буде вирішувати за вас сама». Дівчата пояснили, що мріють побачити Росію зовсім іншою – з незалежними медіаресурсами. Для решти світу вільні ЗМІ -це звичні речі, але не для сучасної Росії.

Нагадаємо, це далеко не перша поява панк-групи «Pussy Riot» в популярних виданнях. У січні цього року статтю про діяльність солісток опублікував відомий англійський журнал «Wired», який розкрив суть правозахисних проектів «Pussy Riot».fotosesija 3