«Нездоровий» рок-гурт виступить на «Євробаченні»

2Світ змінюється настільки швидко, що по справжньому здивувати суспільство чимось особливим здається просто неможливим. Чи не кожен виконавець якщо не витівками, то ексцентричністю, намагається привернути до себе увагу. Але на цей раз нічого надзвичайного виконавцям з панк-колективу «Pertti Kurikan Nimipäivät» робити не довелося. Ці фіни просто розповіли про себе, зокрема про те, що хворі на синдром Дауна і аутизм.

1Виявилося, що їх колектив вже майже 5 років успішно підкорює рок-арени Фінляндії. Нинішня команда була зібрана в 2009 році як частина програми з адаптації інвалідів із відхиленнями у розвитку. Вони навіть знялися в документальному фільмі під назвою – «Синдром панка». Якщо розглянути репертуар рок-групи, то їх пісні про соціальну несправедливість до інвалідів, про проблеми, з якими вони стикаються, про певну ізольованість від соціуму, а також про дурні глузуваннях і нерозуміння.

Заявка на участь групи у «Євробаченні» стала, без сумніву, дуже нетривіальною подією 2015 року. Самі солісти впевнені, що їх поява на такому популярному конкурсі змусить суспільство переглянути своє бачення інвалідів і допоможе переоцінити їх здібності.

Як відомо, цього року «Євробачення» буде проходити з 19 по 23 травня в столиці Австрії – Відні. «Pertti Kurikan Nimipäivät» вже пройшли відбір на виступ у конкурсі, тож, нам залишається тільки чекати їх феєричного виступу.