Offspring VS Prodigy – частина 1

Початок

Offspring (Нащадок) зібралися вперше ще в 1984 році. Засновниками стали однокласники Декстер Холланд і Грег Крісел. При цьому з них ніхто не вмів толком грати на інструментах. Крім того, в той час для них стало невеликою проблемою суміщення репетицій і навчання, але хлопці кожних вихідних музичили в будинку Крісел, що дало свій результат, як ми бачимо сьогодні.

offspring

Prodigy збиралися по-іншому, у свій час тусовщик Кит Флінт познайомився з діджеєм лием Хаулеттом, і був вражений його музикою в рейв -клубі, як він відзначав – вона його «вставила». Це відбувалося наприкінці 80-х , тоді Флінт просто попросив касету з музикою у Хаулетт і при наступній зустрічі зробив йому пропозицію заснувати групу, в якій один повинен був діджеїти, а Флінт з приятелем Торнхілла мали відповідати за танці.

Лідери груп

Лідером Offspring став вокаліст і гітарист Декстер Холланд, який насправді ніколи не був таким вже панком. У дитинстві він навіть став старостою класу, грав в американський футбол і мріяв бути лікарем. У Декстера є ступінь магістра у сфері молекулярної біології та ліцензію пілота, у свої досягнення додав навіть обліт Землі за 10 днів. Сьогодні він власник компанії, яка виробляє соуси.

Лідер Prodigy Ліам Хаулетт складає і записує композиції групи практично поодинці. Причому він зазвичай працює в домашній студії. Ліам не просто діджей, він просто якісно грає на класичному фортепіано. На свій перший синтезатор він заробив на будівництві. Він зазначає, що не менше музики обожнює фільми жахів.

prodigy_1

Останні скандали навколо груп

Останній скандал навколо Offspring пов’язаний з російськими панками «тарганів», які мали виступати у них на розігріві при виступі в Москві, але американська група відмовилася. Вони аргументували це тим, що в одному з інтерв’ю «Таргани» обмовили їх і сказали про те, що Offspring частково виступає під фонограму.

У Prodigy гучний скандал був пов’язаний з виходом синглу і відео Smack my bitch up, де є і вживання наркотиків і лесбійські оргії. Американські жіночі організації відзначили, що такий кліп є пропагандою насильства до жінки. Через це музичні магазини відмовилися продавати сингл.