Offspring VS Prodigy – частина 2

Пік популярності

Своєї максимальної слави група Offspring досягла в другій половині дев’яностих, після того, як світ побачив альбом Americana, який розійшовся рекордним тиражем в 11 мільйонів екземплярів. Кожен український підліток того часу мав «піратську» запис цього альбому. А хіт Pretty fly став невід’ємною частиною будь дискотеки того часу.

У світі була справжня «продіджіманія», після виходу в 1997 році альбому групи Prodigy під назвою «The Fat of the Land». Цей диск увійшов до Книги рекордів Гіннесса, як найбільш швидко проданого британського альбому. По всьому світу було продано більше десяти мільйонів копій цього альбому. Від багатьох англійців в той час можна було почути твердження про те, що саме ця група змінила їхнє життя.

prodigy_

Особливості райдера

Як звичайно в арсеналі Offspring повинні бути напої, як мексиканське пиво, червоне вино, енергетики та закуски у вигляді сиру, шоколадних батончиків і чіпсів. Крім цього музиканти вимагають свіжий номер газети USA Today і велику упаковку м’ятної жуйки, причому самої м’ятної, яка є.

У побутовому рейдері група Prodigy особливу увагу приділяє напоям – в їх списку шампанське Дон Періньон, свіжовичавлений апельсиновий сік, літри свіжого молока, ящики пива, червоне і біле вино, дієтична кола, енергетики та негазована вода. З їжі вони вибирають сендвічі, кукурудзяні пластівці і фрукти.

Вартість квитків в Україні

offspring1

Цього року вартість квитків на виступ Offspring в київському Палаці спорту була від 350 до 1300 гривень. Це був виступ у рамках світового турне на підтримку нового альбому (першого за чотири роки) під назвою «Days go by».

За концерт групи Prodigy в тому ж Палаці спорту вам доведеться віддати від 350 до 750 гривень. Так як цього року фанати очікують нового альбому, то можна сподіватися, що зовсім скоро ми приймемо улюблену групу з новим світовим турне.