Панк-гурт Brutto виступив з концертом в Одесі

brutto 2Одеський концерт панк-гурту Brutto відбувся у  вечір п’ятниці у клубі «Palladium». Яскравий концерт Сергія Міхалока, екс-лідера гурту «Ляпіс Трубецькой», а нині – соліста Brutto, важко порівнювати з виступами, які були у «Ляпісів», вони дуже сильно відрізняються у всьому.

Нинішня команда Міхалка грає дуже «чіткий» панк: пісні Brutto закликають своїх слухачів сміливо боротися за свої ідеали і свободу і не боятися померти, обороняючи близьких людей. Цікаво, що зовнішній спортивний вигляд солістів дуже відповідає їх репертуару: всі учасники групи займалися бойовими видами підготовки, тож самі Brutto «до бою» точно готові. Ймовірно, цей однозначний вибуховий настрій був «з пересторогою» сприйнятий владою Білорусії та Росії, де гурт просто заборонили. Навіщо «неототалітарним» режимам потрібні виконавці, які налаштовують людей на «боротьбу» або «протест» – це ж шкідливо, мало що може з цього вийти…

bruttoАле Україна з розпростертими обіймами прийняла своїх гостей. Послухати гурт зібралися не тільки молоді фанати, але й цілі родини. Чудовий настрій і хвиля позитивної енергії відчувалася під час всього виступу. Було видно, що Brutto виступають на всі 100%, віддаючи себе публіці.

Як пізніше коментували виступ фанати – все було відмінно, але такому гурту як Brutto варто грати у Палаці спорту або збирати стадіон, оскільки охочих послухати улюблених виконавців було явно більше, аніж міг вмістити зал.