Панк-концерт у Москві зіпсувала поліція

Rock HouseІнцидент, про який йде мова, стався в московському клубі Rock House в східній частині Москви (поблизу станції метро «Партизанська»). Там, прямо під час виступу панк-груп Changes і Siberian Meat Grinde, правоохоронці несподівано вирішили відвідати заклад і, перервавши концерт, перевірити у присутніх документи.

Очевидці подій розповіли журналістам, що до закінчення виступу залишалося всього півтори години. Публіки на концерті було за приблизними підрахунками – 200 осіб. Співробітники поліції прибули в клуб разом із оперативними працівниками Головного управління з протидії екстремізму МВС РФ і почали поголовну перевірку документів у всіх відвідувачів клубу. Особливих пояснень про причини своєї «операції» поліцейські не давали. Зі слів тих же очевидців, співробітники поліції залишалися «вкрай ввічливими», але «прискорити» вихід з клубу «не могли». Тих, хто не мав при собі документів, бійці ОМОНу з клубу просто не випускали, а у тих, хто прийшов з паспортом, переписували особисті дані і фотографували.

Достовірних даних про те, чи був хтось затриманий, поки немає. Але нагадаємо, що це вже не перший такий випадок. Востаннє затримання відбувалися в клубі імені Джеррі Рубіна. Тоді поліцейські зірвали благодійний концерт, відправивши у поліцейський відділок одразу кілька десятків відвідувачів. Щоправда, незабаром їх усіх відпустили по домівках.