Панки будуть переписувати Шекспіра

Вокаліст Green Day з США повинен написати музику для постановки п’єси Шекспіра «Багато галасу з нічого» спеціально адаптованої.

U

Ця вистава буде називатися «Ці паперові кулі». Головними героями має стати група з Ліверпуля, яка всіма силами намагається впоратися з величезним тиском музичних магнатів Лондона. Джейсон Гей став режисером цієї п’єси, а адаптувати її взявся лауреат Пулітцерівської премії – Ролін Джонс.

Вистава з’явиться навесні наступного року і її можна буде подивитися на сцені Єльського репертуарного театру, який розташований в місті Нью-Хевен, штат Коннектикут.

panki-budut-perepisyivat-shekspira

До речі, американські панки не вперше працюють у театрі. Мотиви альбому «American Idiot» були використані для рок-опери, яка з’явилася 16 вересня 2009 року. Шоу цілий рік проходило на Бродвеї.

Нагадаємо, що Green Day – панк-рок група з Америки. Її заснували в 1978 році, в ній чотири учасники: Біллі Джо Армстронг – фронтмен, Майкл Дернт і Джейсон Уайт – гітаристи, Тре Кул – ударник. У 2011 році їх назвали кращою панк-групою в історії музики за версією журналу «Rolling Stone». Остання робота групи, якою ви можете насолодитися “¡Uno!”, “¡Dos!” і “¡Tré!” – альбом з трьох частин, який вийшов з вересня по грудень минулого року.