Панки вимагали у губернатора Новосибірська сісти з ними за круглий стіл

1Таке, на перший погляд – незвичайне бажання панків «поговорити» з владою, з’явилося у них після того, як у грудні в Новосибірську відбувся круглий стіл на тему «цивілізаційного вибору Росії». Оскільки під час цього круглого столу йшлося не лише про історію російського народу і його єдність, а також і про заборону виступів іноземних рок-груп, то цей момент не міг не зачепити інтересів місцевої панк-субкультури. Як наслідок, панки теж вирішили «поспілкуватися» з губернатором і обговорити свої проблеми. А щоб нагадати про себе, вони залишили петицію на порталі Change.org. У петиції йшлося про те, що на круглий стіл забули запросити тих, хто не згоден з відміною концертів і це обурливо.

Окрім іншого, автори документа визнали, що вони і є тим самим поколінням “Pepsi” з «неправильними цінностями», про які так несхвально відгукувався митрополит Тихон. Що вони – байкери, панки, готи, рокери, емо – існують, але згідно 14 статті Конституції РФ, мають право на такий світогляд, всупереч всепоглинаючій монополії православної церкви на «правильну ідеологію». Тому, як частина цього суспільства, вони зажадали провести новий круглий стіл, на який їх теж покличуть.

Губернатор послався на те, що досі не отримував жодних документів, але пообіцяв, що якщо раптом до нього таки прийде лист, відповідні органи його обов’язково вивчать і якщо вважатимуть за необхідне, то відреагують належним чином. Інакше кажучи, влада як завжди попросила «чекати і вірити», що вони «у всьому розберуться».

А тим часом, православні активісти як можуть відстоюють свої цінності, поки – тільки випрошуванням заборон на виступи іноземних рок-груп.