Панківський рух Riot Grrrl

Підвищена активність феміністок була помітна в 90-х роках минулого століття. Такий напрям не міг не залишити свій відбиток і на панку, який завжди виступає за рівні права всіх і у всьому. Саме це стало причиною того, що вже до 1993 року було повністю сформовано рух феміністок Riot Grrrl, який в такому вигляді проіснував лише два роки.

pankovskoe-dvizhenie-riot-grrrl

Після, ті його учасниці, які переросли жіночий панк, стали учасницями досить серйозних соціальних організацій, що займаються проведеннями різноманітних музичних фестивалів, відкривають курси самооборони, видають літературу андеграунду і допомагають різним жінкам працевлаштуватися.

pankovskoe-dvizhenie-riot-grrrl

Учасники, які продовжували підтримувати рух Riot Grrrl, при цьому одягаючись виключно за принципом Kinderwhores, самі себе поступово зживали. Це не дивно, адже розмазувати по обличчю косметику, носити дитячі туфлі і одягатися в барахло хочеться далеко не всім, а якщо і хотілося, то з цього періоду рано чи пізно вибираєшся.

pankovskoe-dvizhenie-riot-grrrl1

Riot Grrrl – рух, який мало відображався на музиці, адже основною метою його створення були справи феміністок, саме тому досить важко сказати наскільки він вплинуло на панк-рок.