За законами шаріату хочуть стратити одну з активісток Femen з Тунісу

На своїй сторінці у Фейсбуці мешканка Тунісу Аміна (19 років) розмістила фотографії, де позує топлес з сигаретою в руці, при цьому на її тілі напис “Моє тіло належить тільки мені і не представляє чию б то не було честь”. Якщо вірити численним заявам ЗМІ, то її батьки помістили дівчину до психлікарні.

femen1

Вони зробили це не тільки через знімки, але й через те, що дізналися про приналежність їх дочки до туніської осередку української організації Femen, яка вже давно стала відомою в усьому світі, оскільки привертає до себе багато уваги публіки завдяки роздяганню.

У Тунісі закони не такі, як у нашій країні, тому дівчину за подібні витівки чекає досить суворе покарання. Аламі Адель, духовний лідер салафістів Тунісу і президент комісії з захисту моральності та запобігання пороку, зазначив, що Аміна за законами шаріату заслуговує 80-100 ударів батогом. Враховуючи, що її злочин має особливу тяжкість, то після побиття батогом її повинні ізолювати і забити камінням до смерті, бо такі дії можуть спровокувати «епідемію в туніському суспільстві». Її сторіночку в мережі вже зламали і брудні (на їхню думку) фото, замінили на мусульманські вислови.

femen

Сьогодні ж туніські ЗМІ пишуть про те, що за законами країни, Аміна повинна бути позбавлена ​​волі строком до двох років. В інтернеті навіть з’явився рух на захист дівчини. Будемо сподіватися, що за такі відчайдушні вчинки, що захищають честь жінки, дівчина не понесе настільки важке покарання.