Punk Goth

У стилю панк багато напрямків, як уже не раз згадувалося на сайті, але про одне ми ще не говорили. Це особливий напрямок, який швидше пов’язаний не з музикою, він являє собою виключно світогляд. Цей напрямок іменують – темні панки або ж панки готи, тобто Punk Goth. Вже з назви можна зрозуміти, що цей напрямок вельми неоднозначний, крім того часто викликає суперечки про приналежність цієї течії до якої-небудь субкультури. Так як, багато людей вважають, що Punk Goth – це різновид готів, але як би там не було, в філософії саме цієї течії є ідеї панку, тому ми взялися поговорити про неї.

Для того, щоб глибоко поринути у філософію панк готів потрібно багато часу, тому ми цього робити не будемо, але відзначимо те, що їх головна мета також – свобода і незалежність, тільки в їх ідеях є щось похмуре, на відміну від панків. Таке чорне забарвлення всього світу відповідає готам.

Якщо говорити про зовнішній вигляд, то в їх стилі панує мода 80-х років, тому можна провести паралель з стилем справжнього панку. Punk Goth вибирають як одяг джинси, шкіряні і джинсові куртки, якщо колготки, то тільки рвані. Дуже часто можна побачити панк гота, на якому одягнено декілька майок і кофт одночасно. Досить часто, також як і панки, волосся фарбують у яскраві кольори, які можна сприймати навіть як трохи екстремальні. Крім того, обов’язкові аксесуари – шпильки, ланцюги, шиповані напульсники, кільця, ошийники, а також різного виду пірсинг.