Pussy Riot готуються до поїздки на рок-фестиваль в Гластонбері

_pussy_riot1_c_nocreditУчасниці Pussy Riot – скандально відомої панк-групи із Росії, обіцяють відвідати популярний фестиваль в Гластонбері. Не дивлячись на те, що співати дівчата не планують, їх поява, як вважають організатори, вже саме по собі – цікава подія. Наді та Маші відведений виступ на майданчику «Лівого Поля» о 1 год.30 хв. дня, де вони стануть учасницями дискусій і зі сцени зможуть коментувати теми, які хвилюють людей та відповідати на їх запитання.

До речі, не так давно дівчата знялися в одному із епізодів американського серіалу «Картковий будиночок». Дівчата у фільмі зіграли фактично самих себе, оскільки їх героїні теж влаштували протест, прямо під час званої вечері у придуманого президента Росії – Віктора Петрова, який багато в чому нагадує Путіна.

Нагадаємо, солістки Pussy Riot вийшли з в’язниці в минулому році, відсидівши за гратами 21 місяць за хуліганство. Основною причиною, через яку учасниці Pussy Riot так «прославились», став їх незаконний виступ («панк-молебень») у храмі Христа Спасителя в Москві, який суд визнав образою почуттів віруючих.

Що стосується фестивалю, то один із його організаторів – Біллі Брегг, у своєму твіттері зазначив, що програма заходу вже повністю продумана. Перед гостями виступатимуть гурти The Proclaimers, The Cribs, Foo Fighters, The Who, а також Уїлкі Джонсон, Каньє Уеста і Берта Бакарак. Найяскравішою групою вечора п’ятниці стануть Foo Fighter, яким відвели головну сцену – «Піраміду».