Рецепти макіяжу в стилі панк

makijaz 1Макіяж в стилі панк – це щось особливе, він доповнює і завершує ваш «панківський» образ. Якщо копнути глибше, то слово «punk» перекладають з англійської як «покидьок», тож косметика на вашому обличчі повинна цілком відповідати цьому слову, відображаючи абсолютно байдуже ставлення до думки інших про вашу зовнішність.

Перш ніж давати конкретні рекомендації щодо того, що характерніше для макіяжу в стилі панк, варто прояснити, що панківський макіяж може бути дуже різним. Тож якщо ви хочете виглядати з таким макіяжем мило, то це цілком здійсненно. Зрештою, кожна дівчина прагне бути привабливою, а стиль панк цього ніяк не заперечує, він просто підкреслить ваші достоїнства «іншими фарбами». Отож, з чого почати?

Багато панк-зірок обирають «темний стиль» – темні помади, блиски, підводки, лаки і тіні. Щоб створити такий панк-образ, потрібно зробити наступне.

makijaz 2Для початку, слід нанести основу під макіяж і вирівняти тон шкіри. Відтінок повинен бути трошки світлішим від вашого природного кольору обличчя, але не перестарайтеся, макіяж в панк-стилі не повинен перетворити вас на «біле полотно», як люблять робити готи, а просто трошки приховати дрібні дефекти шкіри.

makijaz 3Потім переходимо до макіяжу очей. У панк-стилі на верхню і нижню повіку наносять підводку, а потім використовують темні тіні, або навпаки – дуже «соковиті» і насичені (бордові, сині, зелені). Цілком у панківської дусі – поєднувати різні тіні, створюючи свій неповторний образ. Або можна просто зробити темні «кола» і трошки туші, щоб зробити чіткий акцент на очі.

makijaz 4Що стосується губ, то їх можна не фарбувати взагалі, або навпаки зробити їх дуже яскравими і помітними. Але щоб створити більш гармонійний образ, для тих, у кого темні брови і волосся, рекомендують використовувати темну помаду з бордовим, вишневим або фіолетовим відливом. Вітається поєднувати таку помаду з блиском для губ. Якщо ж у вас навпаки дуже світле волосся, то колір губ можна зробити і червоним, і блакитним, і навіть зеленим. Але краще, щоб ваш колір був більш «стриманим»: рекомендуємо вам злегка промокнути губи серветкою, тоді вони не будуть «сперечатися» з темним кольором очей і лаконічно завершать ваш бунтарський образ.makijaz 5