Сектанти м. Калуж виступили проти панк-рок-гурту «Порнофільми»

sektaЙмовірно, до появи перших «листів щастя» від секти в м Калуж, ні організатори, ні тим паче самі виконавці навіть не здогадувалися, що знайшлися громадяни, які вважають творчість панк-рок-групи «сатанинською». І не важливо, що музиканти не відносять себе до сатаністів, ані до інших подібних спільнот. Єдине, в чому «Порнофільми» дійсно були помічені, так це в критиці влади. Але прямо в такому ніхто дорікати не буде. Ось і знайшовся «спосіб» стараннями ось такої сумнівної «церкви», за допомогою релігії, «повоювати» з неугодною групою. А виглядало це так.

Напередодні виступу, запланованого в Калузькому клубі «ГАРАЖ», організатору виступу – Марині Давидочкін прийшло повідомлення в соцмережі «Вконтакті» від Валентини Черешнюк. У повідомленні йшлося про те, що зусиллями «церкви» під назвою «Слово життя», якою керує пастор Альберт Раткин, а також за підтримки депутата Калузької області – Горбатіна В. А., віднині група не зіграє жодного концерту в цьому місті. Як доказ, Черешнюк відправила скріншот з документом від їхнього пастора Альберта до вищезгаданого депутата.

І напевно все це можна було б просто проігнорувати, якби представники клубу раптово не скасували виступ «Порнофільмів», посилаючись на технічні проблеми.

Після з’ясувань усіх обставин, пастор Альберт категорично заперив свій підпис у документі зі скріншоту. Гурт «Порнофільми» відразу ж зайнявся пошуком нового майданчика для виступів і переніс концерт в заклад «Разгуляй». Таким чином, поціновувачі творчості гурту зможуть і далі відвідувати виступи улюблених виконавців. А весь цей неприємний інцидент – просто зайвий привід задуматися над тим, що недоброзичливці не дрімають …