Шквал критики через расизм викликали мавпи в рекламі сигарет

KT&G – найбільша тютюнова компанія Південної Кореї вирішила зупинити свою рекламну компанію сигарет, яка викликала шквал критики через расизм.

obeziyani-i-sigareti

This Africa (Ця Африка) – новий бред сигарет, рекламну кампанію яких заморозили після численних скарг клієнтів, які порахували, що зображення мавп на рекламних постерах некоректне.

На цих плакатах This Africa (Ця Африка) ролі ведучих новин, що розповідають про те, що « Африка наступає» зіграли мавпи. На пачках були зображені мавпи, які на відкритому вогні обсмажують тютюн.

Люди говорили про прояви расизму, на що виробник повідомив, що шкодує про подібні відгуки. “Ми не мали наміру образити кого б то не було і вибрали мавп для своєї кампанії тільки тому, що це чудові тварини, що асоціюються у людей з Африкою”.

obeziyani-i-sigareti1

Ми хочемо відзначити лише одне – завжди відстоюйте свої права, навіть якщо хтось вирішив просто посміятися над тим, що важливо для вас, не варто залишати це. Панки, як ніхто впевнені в тому, що головне жити за власними правилами, а не за загальними стандартами.