Смертельна тиснява на панк-концерті в Чилі

1-doomВеликою трагедією обернувся концерт британської панк-групи Doom, організований 16 квітня в чилійському клубі «Tsunami». Причиною трагедії, що забрала життя кількох людей, стала велика тиснява перед входом до закладу.

Можливо, організатори просто не очікували такої великої кількості відвідувачів, але клуб явно не міг вмістити всіх бажаючих подивитися виступ. Як пізніше стало відомо, після того як панк-група вже розпочала виступ, біля входу в клуб все ще юрмилися люди, щосили намагаючись протиснутися всередину закладу, який на той момент вже був понад норму заповнене глядачами.

Як пояснили представники місцевої поліції, які прибули на місце трагедії, сталося обвалення деяких конструкцій всередині будівлі, через що багато людей отримали травми різних ступенів важкості. Пожежники і машини швидкої відразу ж приїхали для надання допомоги постраждалим. Сімох людей відвезли з місця події в дуже важкому стані. Троє людей померли, ймовірно – ще під час тисняви біля входу.

Цей концерт Doom повинен був стати десятим у списку турне Південною Америкою. Передбачалося, що група відіграє ще 3 концерти в Бразилії, але зараз ніхто не береться прогнозувати, чи будуть вони в дійсності.