Сучасний одяг панку

Сьогодні панки мають також відрізняються від інших людей, хоча вже не так яскраво, як у часи своєї появи. Але суть не в тому, що вони стали менш яскраво виражатися, просто на тлі сірості тих часів, навіть звичайні рвані джинси (які сьогодні півкраїни носить) були дуже яскравим акцентом.

Популярні аксесуари панків: заклепки і шпильки в одязі, ланцюги, значки і нашивки з назвами груп або політичними гаслами, напульсники з шипами, шийні хустки і бандани, торбинки або рюкзаки з заклепками, ошийники. Крім того, ви наврят зустрінете панка без татуювань і пірсингів.

Символіка цього панка: хрести, знаки анархії, заклики, прапори країни.

Взуття: мартінс, або кеди, черевики на високій підошві. Часто вони купують звичайні берци і просто фарбують їх з балончика, підбирають кольори шнурків, або навіть набивають їх залізом. Для них найбільш зручним взуттям завжди будуть гади, особливо з металевими носками, а крім стилю це ще й захищає від того, що на концерті тобі відтопчуть ноги.

Штани панка: джинси, як рвані, так і порізані, підсукані, обрізані до щиколоток або просто завужені. Часто панки роблять на джинсах латочки з картатої тканини (хоча сьогодні такі джинси можна запросто купити). Крім того вітаються картаті штани, заклепки на штанях і прикраси у вигляді ланцюгів. Якщо мова йде про дівчину, то це може бути спідниця і сітчасті колготки яскравих кольорів.

Ремінь панка: бляха на ремені може бути з черепами або символікою панків, ремінь із заклепками, або патронташ. Крім того, ви можете одягнути підтяжки, які зазвичай спускають і вони просто бовтаються на рівні колін.

Куртка повинна бути косухою і це відомо кожному. Її можна також покрасити з балончика, вибрати куртку з шипами і заклепками, рвати, різати. Крім того, панки носять жилети та порізані оздоблені піджаки.

У кожному гардеробі мають бути футболки і балахони, чорні з символікою улюблених груп, анархії або просто з приколами. Будь-який їхній одяг може бути запраній і рваний, це не становитиме абсолютно ніяких труднощів для істинного панка.