Sum 41

Коли влітку 1997 року Dave Baksh (гітара / вокал), Derick Whibley (гітара / вокал), Cone McCaslin (бас) і Steve Jocz (ударник) зібралися в групу, то недовго думаючи назвали її Sum 41. Така оригінальна назва у них вийшла саме через те, що вони провели 41 день своїх літніх канікул в роздумах над тим, як зробити групу, яка підкорить весь музичний Олімп. Сьогодні хлопці кажуть, що назва їм не подобається, але от міняти її вже запізно.

Як і інші поп-панки, Sum 41 розпочинали з п’янок-гулянок, репетицій, маленьких локальних концертів. Вже після того, як вони трохи набралися досвіду, їх удостоїли честі виступати з Gob і Ten Foot Pole, Down By Law.

Вже в 1999 році, несподівано навіть для себе, вони підписали контракт на випуск альбому з Island Records і випустили його дуже швидко, але вийшов не альбом, а ЕР, обізвавши Half Hour of Power, вийшов у них що треба. Після цього хлопці вирушили в тур, граючи на сцені навіть з найкрутішими групами. Тоді всі музиканти вже забули про навчання і роботу, так як їм припав до смаку спосіб життя панк-гастролерів, і навіть сьогодні вони не збираються його міняти.

Після турів, вони випусти альбом «All Killer, No Filler», де вони відходили від традиційного звучання поп-панк і додали туди модного тоді реп-металу, а також трохи класичного панк-року, і звичайно ж не забули про хеві-метал!

У 2002 році знову був випущений новий альбом «Does This Look Infected?», Назва якого з’явилася після 4-ох діб в борделі Сінгапуру. Альбом став трохи важче попередніх, або навіть серйозніше, але не став таким же хітовим. Не було стільки чіпляючих тем, як в «All Killer, No Filler» (який розійшовся в більш ніж 3-ох мільйонному накладі).

У цієї групи однозначно все тільки починається, і вони продовжують запалювати публіку і примножувати число своїх щирих шанувальників!