Руслана – панк!?

Руслана панк

«Всі  люди – брати і брАтоголова Руслана!»

У новому кліпі Руслани «Мій Брат!» з нещодавнього альбому «Ей-форі-я!» (2012) її просто не впізнати – карколомні зміни у зовнішності, намагання створити щось нове у музиці, залучення масової гри та багато панку.

У новому кліпі Руслана висловила новий лозунг – «Сестра + Брат = Братання!»

Це давно відомий всім лозунг «Всі люди – брати!», який тепер змінено на «Мій брат – ми разом!»   (в українському варианті) та на «We  are together» (в англійському варіанті).

Руслана справді демонструє багато яскравих образів та дуже сміливо експериментує із своєю зовнішністю, аж до банок з-під напоїв на голові у формі панкового ірокезу. У кліпі на пісню «Мій Брат» 39-річна співачка приміряла тінейджерський прикид: її вперше побачили в рожевих кедах на платформі, коротких шортах, обтислому топі та джинсовій куртці.

В інтерв’ю Руслана зізналася, що вже давно бажала внести панкові елементи до своєї творчості, просто довгий час чоловік її від того відраджував. У перукарки, яка голила голову Руслани, тряслися руки, а Олександрові Ксенофонтову спершу здалося, що голову поголили замало, а потім вже забагато, та врешті довелося змиритися з новим стилем дружини. Співачка натякнула, що на цьому неймовірні зміни як і в зовнішності, так і в музичному стилі не закінчаться.