Приборкання скінхедів

Франція була шокована смертю лівого активіста на ім’я Клеман Мерік, який мав всього 19 років і був студентом Інституту політехнічних наук. Він отримав багато ударів по голові в ході бійки між ліваками і скінхедами в самому центрі Парижа, це призвело до втрати свідомості, а потім до раптової смерть в госпіталі.

france

Багато міст Франції були свідками маніфесту протесту, а в столиці під антифашистськими гаслами пройшов цілий марш скорботи про загиблого, на який прийшло кілька тисяч людей. Завдяки численним свідкам і камерам відеоспостереження поліція вийшла на скінхедів з однієї ультрарадикальної угруповання іменованої «Націоналістична революційна молодь». Вони всі були арештовані, включаючи Естебана Морильо, який і завдав смертельних ударів. Йому пред’явили звинувачення в ненавмисному вбивстві. Сьогодні вже відомо, що бійка носила обопільно спровокований характер, коли ультраправа стінка на ультраліву.

france1

Такі події насправді не можуть радувати, адже загинула людина, а які б права ми не відстоювали – відбирати життя не дано нікому. Хоча панки повинні мати свою думку і відстоювати її, але не слід боротися такими радикальними методами, є й інші шляхи вирішення питань, варто просто трохи придивитися до них.