У Києві панки з гурту The Offspring з першого дня почали порушувати закон

Одна з багатьох панк-рок груп з Америки The Offspring була в Києві. Музиканти відразу відмовилися від ВІП-терміналу і вийшли із звичайними пасажирами. Але, тільки ступивши на українську землю, головний гітарист групи порушив закон, а першою вимогою було відвідування Чорнобиля.

Кевін Вассерман проходив паспортний контроль першим і відразу закурив у забороненому місці, ігноруючи закон. Після він почав роздавати шанувальникам автографи і паралельно ділиться всім, що знає про нашу країну.

panki-iz-gruppyi-the-offspring

Він сказав, що обожнює групу «Гоголь Борделло», один з учасників якої українець. Також він розповів про чутки, за якими Чорнобиль є однією з найбільш величезних туристичних зон. Він говорив про те, що за чутками туди їздить безліч туристів і їх групі також було б цікаво побувати на місці настільки трагічних пригод. При цьому, Кевін позначив, що на таку екскурсію їм вистачить хвилин двадцять.

panki-iz-gruppyi-the-offspring1

Групу зустрічало всього кілька фанатів. Якщо чесно, то важко уявити справжнього панка, який з нетерпінням чекає автографа, навіть якщо мова йде про улюблену групу. Варто врахувати і той факт що кілька років тому група The Offspring була однією з найбільш затребуваних у світі. Безліч музичних номінацій називали їх кращими музикантами.

Українські фанати The Offspring подарували гітаристу пиво, після чого учасники пообіцяли напитися.