Вибухові панки

Ні для кого не секрет, що панки першої хвилі почали з проповідування досить примітивної філософії. Це були молоді люди, повні енергії, які просто відображали в музиці і стилі свій крик душі. У ті часи дуже популярним був рок-н-рол, який тиражували для всього натовпу, було не вигідно жити по сусідству з настільки потужним рухом. Маса змусила виконавців міняти тактику. Але молоді панки відмовилися робити подібне, адже саме чиста енергія породила культовий рух «грай для задоволення».

vzryivnyie-panki

Гаражний панк – хвиля номер один. Грали істинні першоносії панк-року на добитих інструментах, придумуючи власні мотиви в гаражах. Це була дуже гучна і досить агресивна музика. Саме в гаражі панки знаходили місце, де внутрішні сили виривалися на волю.

Питаєте про те, як же це лягало на слух? Людині з вулиці ніколи такого не зрозуміти. Для того, щоб відчути гаражний панк потрібно бути таким же молодим і повним енергії, саме це стало причиною того, що панки першої хвилі існували всього кілька років. Але це був лише початок. Якщо чесно, період гаражного панку важко назвати витвором мистецтва – це була суміш негритянського блюзу, різних національних мотивів, уривки придуманих творів і звичайний шум.

vzryivnyie-panki1

Крім цього, варто їм подякувати, адже саме вони вперше навчили молодих людей випускати на волю почуття таким способом і жити не за загальноприйнятими правилами, а за власним бажанням.