Навіщо панку епатажна атрибутика?

У початковій філософії панк-руху не було особливої ​​атрибутики. Панки просто висловлювали можливість бути вільними і одягатися так, як їм самим заманеться. Це ж було і основною умовою музичних уподобань. Але саме ця політика призвела до того, що хвиля була значно подроблена на безліч різноманітних гілок, які мали власні судження.

zachem-panku-epatazhnaya-atributika

Це стало палицею з двома кінцями. Адже з одного боку, така філософія не могла диктувати будь-яких жорстких обмежень, напрямлених на шлях істинний, тим самим обмежуючи людську свободу, закладену в нас природою. Таке обмеження було б прямим запереченням головним постулатам панку. Але з іншого боку, роздробленість, яка утворилася, також не викликала особливої ​​радості. Відсутність різних обмежуючих факторів стимулює різні трактування, що просто призводить до розпорошення зусиль на величезну кількість цілей, які тоді стають недосяжними.

zachem-panku-epatazhnaya-atributika1

Є деякі напрямки, які народилися від панку, але з часом почали переслідувати зовсім інші цілі, а часом вони навіть протилежні. Варто врахувати і те, що сучасні панки, особливо молодь, дуже часто просто йде проти суспільних норм, при цьому нехтуючи власною гігієною. У такому середовищі навпаки починає прогресувати хвороба суспільства. Саме тому, краще, якщо панк-молодь розуміє, що значить панкувати і не робить свої нові версії, які ламають нормальне сприйняття цього руху.