«Зачистка» неформалів у Львові все-таки була

Багато говорили про те, що в наш час вже немає гонінь за неформалами і це все звичайні вигадки, адже ми живемо в демократичній країні, де кожен має право на власний спосіб самовираження і на свою думку з будь-якого приводу. Але все-таки залишки СРСР все ще живуть в нас. Так перед проведенням чемпіонату з футболу прокуратура розшукувала членів молодіжних субкультур, що шокувало неформалів в місті Львів.

Punk

Своєрідна «зачистка» міста від неформалів проводилася через те (за словами правоохоронних органів), що від них можна очікувати абсолютно всього, адже їх дії не можна передбачити. Образливим зауваженням стало й те, що до панків, готів і скінхедів, зарахували й місцевих гопників, які вже ніяк не мають відношення до названих субкультур.

Чиновників своєрідний запит прокуратури просто збентежив, адже вони не ведудт ніяких обліків скінхедів або готів, вони співпрацюють виключно з офіційно зареєстрованими організаціями серед молоді. Тоді в прокуратурі зазначили, що ідея «перепису неформалів» з’явилася через бажання вберегти підлітків від, на їхню думку, негативного впливу неформалів, які штовхають їх на шлях злочинності.

neformat

Молодь природно обурена такими відгомонами СРСР, але ми не думаємо, що справжнім панками такі «зачистки» перешкода на шляху до самореалізації і відстоювання власної думки.